(Іспити)

Після проведення перевірок поданих документів (перелік в Частині 2 «Как получить права на управление авто в Украине») та внесення відомостей до заяв особам видаються екзаменаційні листи, з якими особи направляються на складання іспитів для отримання посвідчення водія. Паспорт, медична довідка, документи про зміну особистих даних повертаються власнику та призначається дата складання іспитів.

Іспити проводяться в такій послідовності: спочатку – іспит зі знань Правил дорожнього руху, потім – іспит з навичок керування транспортними засобами відповідних категорій.

Іспит з навичок керування транспортними засобами приймається на транспортному засобі РЕП ДАІ, закладів або підприємств і організацій, який повинен бути обладнаний додатковими педалями зчеплення (крім транспортних засобів з автоматичною коробкою передач) і гальмування, дзеркалом заднього виду для екзаменатора.

Якщо особа проходила підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації водія в закладі на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач, то складання іспиту з керування транспортими засобами дозволяється на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач.

Іспити для отримання посвідчення водія у осіб, які закінчили заклад, приймаються в РЕП ДАІ за місцезнаходженням закладу.

Іспити зі знань Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами відповідних категорій приймаються екзаменаційними комісіями РЕП ДАІ.

Іспити зі знань Правил дорожнього руху проводяться за екзаменаційними білетами, затвердженими департаментом Державтоінспекції МВС.

Іспити з навичок керування транспортними засобами проводяться у два етапи: на майданчику для навчання з початкового керування, а потім на визначеному РЕП ДАІ маршруті в умовах дорожнього руху (за винятком перевірки навичок керування на мопеді та мотоциклі).

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Как получить права на управление авто в Украине Часть 1.
  2. Как получить права на управление авто в Украине Часть 2.

Комментарии запрещены.