Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення

Відповідно до статті 8 Закону України “Про автомобільні дороги” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.

Прем’єр-міністр України

М.АЗАРОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 квітня 2012 р. № 301

ПЕРЕЛІК
автомобільних доріг загального користування державного значення

Найменування автомобільної дороги Індекс Протяжність, кілометрів
Міжнародні автомобільні дороги
Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель) М-01 223,1
Під’їзди:
до м. Чернігова 13,7
до м. Броварів 5
Разом 241,8
Кіпті – Глухів – Бачівськ (на Брянськ) М-02 242,4
Київ – Харків – Довжанський (на Ростов-на-Дону) М-03 856,1
Під’їзди:
до Міжнародного аеропорту “Харків” 14,1
до м. Харкова 1
до м. Полтави 1,6
Разом 872,8
Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на Волгоград через Дніпропетровськ, Донецьк) М-04 607,6
Обхід м. Донецька 12,3
Під’їзди:
до м. Луганська 1,8
Разом 621,7
Київ – Одеса М-05 496,5
Обхід м. Одеси 41,1
Разом 537,6
Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) М-06 849,2
Під’їзди:
до м. Житомира 10
до м. Новоград-Волинського 5,6
до м. Львова 5,7
до м. Рівного 4,1
Разом 874,6
Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін) М-07 487,9
Під’їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті “Ягодин” 1,9
Разом 489,8
Обхід м. Ужгорода – контрольно-пропускний пункт “Ужгород” М-08 14,9
Львів – Рава-Руська (на Люблін) М-09 62,5
Львів – Краковець (на Краків) М-10 68,1
Західний обхід м. Львова 15,2
Разом 83,3
Львів – Шегині (на Краків) М-11 72,1
Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через Вінницю) М-12 750,4
Під’їзди:
до м. Вінниці 1,4
до м. Хмельницького 8
Разом 759,8
Кіровоград – Платонове (на Кишинів) М-13 258,1
Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог) М-14 634,8
Під’їзди:
до м. Херсона 4,1
до м. Миколаєва 4,9
Обхід м. Мелітополя 16,8
Разом 660,6
Одеса – Рені (на Бухарест) М-15 295,2
Одеса – Кучурган (на Кишинів) М-16 58,7
Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч М-17 430
Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта М-18 687,7
Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Харків” 8,1
Обхід м. Сімферополя 12,1
Обхід м. Новомосковська 23,7
Разом 731,6
Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест) М-19 511,9
Об’їзд м. Чернівців 14
Під’їзд до м. Луцька 5,2
Разом 531,1
Харків – Щербаківка (на Бєлгород) М-20 28,4
Житомир – Могилів-Подільський (через Вінницю) М-21 221,2
під’їзд до м. Бердичева 7,7
Обхід м. Калинівки 9,3
Під’їзди до мосту “Дружба” через р. Дністер 0,5
Разом 238,7
Полтава – Олександрія М-22 148,1
Берегове – Виноградів – Велика Копаня М-23 49,5
Мукачеве – Берегове – контрольно-пропускний пункт “Лужанка” М-24 37,5
Контрольно-пропускний пункт “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Косини” М-25 59,6
Контрольно-пропускний пункт “Вилок” – Вилок – Неветленфолу – контрольно-пропускний пункт “Дякове” М-26 20,7
Одеса – Іллічівськ М-27 14
Одеса – Южний з під’їздами М-28 49
Харків – Красноград – Перещепине -/М-18/ М-29 157,9
Загальна протяжність міжнародних автомобільних доріг 8563,5
Національні автомобільні дороги
Київ – Знам’янка Н-01 272,9
Під’їзд до м. Обухова 8,3
Разом 281,2
Львів – Тернопіль Н-02 111,9
Житомир – Чернівці Н-03 335
Красноперекопськ – Сімферополь Н-05 115
Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Сімферополь” 1
Разом 116
Сімферополь – Бахчисарай – Севастополь Н-06 66,4
Під’їзд до аеропорту “Бельбек” (м. Севастополь) 2,9
Разом 69,3
Київ – Суми – Юнаківка (на Курськ) Н-07 339,6
Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя (через Кременчук) Н-08 429,6
Під’їзд до аеропорту “Дніпропетровськ” 5,3
Разом 434,9
Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів Н-09 435,1
Під’їзд до курортної зони “Буковель” 7,7
Разом 442,8
Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів) Н-10 263,5
Під’їзд до м. Івано-Франківська 4
Під’їзд до м. Тисмениці 7,1
Разом 274,6
Дніпропетровськ – Миколаїв (через Кривий Ріг) Н-11 239,5
Суми – Полтава Н-12 151,6
Обхід м. Сум 18,8
Разом 170,4
Львів – Самбір – Ужгород Н-13 232,5
Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв Н-14 214,3
Південний обхід м. Кіровограда 25,6
Разом 239,9
Запоріжжя – Донецьк Н-15 210,7
Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань Н-16 199,6
Львів – Радехів – Луцьк Н-17 130,5
Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль Н-18 106,9
Ялта -Севастополь Н-19 80,7
Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь Н-20 190,4
Старобільськ – Луганськ – Красний Луч – Макіївка – Донецьк Н-21 206,6
Устилуг – Луцьк – Рівне Н-22 155,9
Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя Н-23 251,1
Під’їзд до аеропорту “Кривий Ріг” 2,6
Разом 253,7
Загальна протяжність національних автомобільних доріг 4822,6
Регіональні автомобільні дороги
Київ – Обухів Р-01 20,3
Київ – Іванків – Овруч Р-02 171,7
Під’їзди:
до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт “Дитятки”) 27,7
до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці 2
до спецоб’єкта № 1 1
до спецоб’єкта № 2 7
до спецоб’єкта № 3 2,4
Разом 211,8
Північно-східний обхід м. Києва Р-03 28
Під’їзд до автомобільної дороги М-03 5,5
Разом 33,5
Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка Р-04 208,3
Городище – Рівне – Старокостянтинів Р-05 292,4
Під’їзди до м. Рівного 3,4
Під’їзди до м. Нетішина 2,4
Разом 298,2
Ульяновка – Миколаїв (через Вознесенськ) Р-06 222,3
Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Миколаїв” 2,2
Разом 224,5
Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) Р-07 298,3
Немирів – Ямпіль Р-08 118,6
Миронівка – Канів – Софіївка Р-09 58,6
Канів – Чигирин – Кременчук (з під’їздом до с. Суботів) Р-10 195,6
Полтава – Красноград Р-11 52,6
Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч Р-12 203,8
Під’їзд до м. Новгород-Сіверського 4,7
Разом 208,5
Чернігів – Городня – Сеньківка Р-13 72,3
Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ Р-14 154,4
Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква Р-15 149,4
Під’їзди до спецоб’єктів в Автономній Республіці Крим Р-16 86
Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне -/М-12/ Р-17 157,2
Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище Р-18 149,4
Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів – Канів Р-19 143,4
Снятин – Тязів Р-20 107,5
Долина – Хуст Р-21 128,8
Контрольно-пропускний пункт “Красна Талівка” – Луганськ Р-22 55,9
Сімферополь – Феодосія Р-23 109,6
Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський Р-24 246,9
Сімферополь – Євпаторія Р-25 53
Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів Р-26 121,2
Севастополь – Інкерман Р-27 38,5
Виступовичі (на Мозир) – Житомир (через Овруч) Р-28 163,4
Алушта – Судак – Феодосія Р-29 121,3
Під’їзд до м. Ірпеня Р-30 12
Бердичів – Хмільник – Літин (до автомобільної дороги М-12) Р-31 79,4
Кременець – Біла Церква – Ржищів Р-32 398,8
Під’їзд до м. Білої Церкви 3,3
Разом 402,1
Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка -/М-16/ Р-33 366,3
Ялта – Алушта Р-34 77,4
Грушівка – Судак Р-35 20,2
Немирів – Могилів-Подільський Р-36 107,1
Енергодар – Василівка – Бердянськ Р-37 200,3
Богородчани – Гута Р-38 36,3
Броди – Тернопіль Р-39 72,3
Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня Р-40 54,8
Обхід м. Тернополя Р-41 14,5
Лубни – Миргород – Опішня – /Н-12/ Р-42 121,9
Тернопіль (від автомобільної дороги М-12) – Ланівці (до автомобільної дороги Р-32) Р-43 56,2
Суми – Путивль – Глухів Р-44 131
Суми – Краснопілля – Богодухів Р-45 105,1
Харків – Охтирка Р-46 103,7
Херсон – Нова Каховка – Генічеськ Р-47 199,2
Під’їзд до заповідника “Асканія-Нова” 22,3
Під’їзд до м. Каховки 3,4
Разом 224,9
Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я Р-48 159,9
Васьковичі – Шепетівка Р-49 162,2
Ярмолинці – Сатанів Р-50 51,1
Під’їзд до смт Ярмолинці 5,1
Разом 56,2
Мерефа – Лозова – Павлоград Р-51 160,6
Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка Р-52 147
Контрольно-пропускний пункт “Малий Березний” – Малий Березний Р-53 3,1
Краснопілка – Теплик – Бершадь – Саврань – Дубинове -/М-05/ Р-54 150,6
Одеса – Вознесенськ – Новий Буг Р-55 205,8
Чернігів – Пакуль – контрольно-пропускний пункт “Славутич” – Чорнобиль (з під’їздом до м. Славутича) Р-56 72,3
Цюрупинськ – Гола Пристань – Скадовськ Р-57 80,9
Севастополь – порт “Камишова бухта” Р-58 8,2
Під’їзд до спецоб’єктів м. Севастополя Р-59 2,9
Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин Р-60 222,7
Батурин – Конотоп – Суми Р-61 146,2
Під’їзд до заповідника “Гетьманська Столиця” 1,4
Разом 147,6
Верховина – Усть-Путила – Вижниця – Сторожинець – Чернівці Р-62 111,2
Від автомобільної дороги Н-03 (Данківці) – Вартиківці – контрольно-пропускний пункт “Сокиряни” Р-63 88,7
Під’їзди:
до контрольно-пропускного пункту “Росошани” 21,2
до контрольно-пропускного пункту “Ларга” 1,8
Разом 111,7
Ківшувата – Шушківка – Лисянка – Моринці – Шевченкове – Тарасівка -/Н-16/ Р-64 81,3
Контрольно-пропускний пункт “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – контрольно-пропускний пункт “Катеринівка” Р-65 107,8
Контрольно-пропускний пункт “Демино-Олександрівка” – Сватове – Лисичанськ – Луганськ Р-66 217,3
Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин Р-67 184,2
Під’їзд до м. Ніжина 7,6
Разом 191,8
Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці -/Н-07/ Р-68 94,1
Під’їзд до Державного історико-культурного заповідника “Качанівка” 5,3
Разом 99,4
Київ – Вишгород – Десна – Чернігів Р-69 138
Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші – /М-15/з під’їздом до порту Іллічівськ Р-70 96,9
Одеса – Іванівка – Ананьїв – Піщана -Хащувате – Колодисте – Рижовка -/М-05/ Р-71 274,8
Контрольно-пропускний пункт “Старокозаче” – Білгород-Дністровський Р-72 32,4
/Н-08/ – Нікополь Р-73 64,2
П’ятихатки – Кривий Ріг – Широке Р-74 49,5
Контрольно-пропускний пункт “Тимкове” – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка Р-75 184,3
Контрольно-пропускний пункт “Прикладники” – Зарічне – Дубровиця Р-76 80,6
Рівне – Тучин – Гоща -/Р-05/ Р-77 68,3
Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка Р-78 127,7
/М-18/ – Сахановщина – Ізюм – Куп’янськ – контрольно-пропускний пункт “Піски” Р-79 277,9
Загальна протяжність регіональних автомобільних доріг 10067,6
Територіальні автомобільні дороги
Обхід м. Сімферополя на ділянці Мирне – Дубки Т-01-01 7,3
Сєверне – Войкове Т-01-02 26,1
Саки – Орлівка Т-01-04 41,9
Танкове – Оборонне Т-01-05 11
Сімферополь – Миколаївка Т-01-06 35
Чорноморське – Воїнка Т-01-07 120,6
Чорноморське – Євпаторія Т-01-08 67,2
Красногвардійське – Нижньогірський Т-01-10 36,2
Роздольне – Євпаторія Т-01-11 67,6
Нижньогірський – Білогірськ Т-01-12 54,1
Кіровське – Первомайське Т-01-13 17,8
Леніне – /М-17/ Т-01-14 4,1
Новопавлівка – Научний Т-01-16 14
Бахчисарай – Ялта Т-01-17 69,9
Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь -Умань Т-02-02 216,7
Турбів – Погребище – Сквира Т-02-03 89,9
Південний обхід м. Вінниці Т-02-04 19,3
Джулинка – Гайворон – Ульяновка -/М-05/ Т-02-07 46,1
Вербовець – Наддністрянське – Білоусівка Т-02-11 29
Вінниця – Шпиків – Комаргород Т-02-12 79,9
М-12 – Біликівці Т-02-14 30,8
Ямпіль – Велика Кісниця Т-02-15 21,4
Вінниця – Гнівань – Тиврів Т-02-16 33,6
Муровані Курилівці – Горай Т-02-17 23,6
Лука Барська – Біликівці – Жмеринка – Ямпіль Т-02-18 131,6
Стара Гута – Калинівка – Турбів Т-02-19 64,8
Вендичани – Чернівці – Томашпіль Т-02-20 60
Немирів – Іллінці Т-02-21 28,5
Шпиків – Тульчин – Тростянець – Бершадь Т-02-22 86,4
Плисків – Якимівка Т-02-23 23,6
Тростянчик – Теплик Т-02-24 40,1
Контрольно-пропускний пункт “Болган” – Піщанка – Чечельник Т-02-25 47,3
Гайсин – Теплик Т-02-26 29,6
Білопілля – Вівсяники Т-02-27 54,6
Паріївка – станція Оратів Т-02-28 16,6
Бар – Шаргород – Чапаєве Т-02-29 60,6
Вороновиця – Тиврів – Шаргород Т-02-30 70
Під’їзд до аеропорту “Вінниця” Т-02-31 1,2
Гулі – Муровані Курилівці Т-02-32 25,5
Вапнярка – Крижопіль – контрольно-пропускний пункт “Загнитків” Т-02-33 53,6
Торків – Брацлав – Ситківці – Леухи – станція “Монастирище” Т-02-34 88,3
Оратів – Ступки – Коритня – станція Монастирище – Монастирище Т-02-35 33,8
Липовець – Славна – Спичинці – Погребище – Збаржівка -/Р-17/ Т-02-36 88,3
Тульчин – Клебань – Ладижин Т-02-37 31,7
Комсомольське – Уланів Т-02-38 47,3
/Немирів – Ямпіль/- переправа Т-02-40 3,3
Бар – Чернятин – Жмеринка Т-02-41 25,4
/М-21/ – Браїлів – Рижавка – Тиврів Т-02-42 35,5
Вілька – Зимне Т-03-01 2,5
Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – Кременець -/М-06/ Т-03-02 204,1
Луцьк – Радомишль – Демидівка – Дубно Т-03-03 70,1
Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі Т-03-05 40,8
/Т-03-02/- Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини -/Т-03-08/ Т-03-06 22,3
Контрольно-пропускний пункт “Пулемець” – контрольно-пропускний пункт “Піща” Т-03-07 18,9
Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів -/Р-14/ Т-03-08 147
/Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці -/Н-22/ Т-03-09 151,3
Стара Вижівка – Буцинь -/М-19/ Т-03-10 14,2
/Р-14/- Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/- Колодяжне – Локачі – /Н-17/ Т-03-11 159,1
/Р-14/- Журавичі – Берестяне – Цумань – /Н-22/- Олика – Личани (на Пітушків) Т-03-12 53,6
Цумань – Гремяче – Яківці (на Деражне) Т-03-13 8,7
/Т-03-02/- санаторій “Лісова пісня” Т-03-14 2
Залісся -/Т-03-02/ Т-03-15 13,7
Дніпропетровськ – Василівка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь Т-04-01 248,8
Ігрень – Олександрівка -/М-18/ Т-04-02 12,8
Мар’янське – Берислав -/Р-47/ Т-04-03 98,8
Дніпропетровськ – Кіровське – /Дніпропетровськ – Хутірське/ Т-04-04 18,4
Дніпропетровськ – Хутірське Т-04-05 33,6
Григорівка – Межова – Красноармійськ Т-04-06 94,8
Павлоград – Василівка – Новомиколаївка – Оріхів – Токмак Т-04-08 146,2
Дніпропетровськ – Магдалинівка – Котовка Т-04-10 72,6
Широке – Олександрівка – Запоріжжя Т-04-11 25,8
Дніпродзержинськ – Шульгівка – Михайлівка – Котовка – Перещепине – Чернявщина – Жемчужне Т-04-12 197
Царичанка – Магдалинівка – Губиниха Т-04-13 65,2
Дніпродзержинськ – Петриківка – Магдалинівка Т-04-14 46,4
Верхньодніпровськ – Вільногірськ -/М-04/ Т-04-15 43,1
Павлоград – Синельникове Т-04-16 25
Дніпродзержинськ – Миколаївка – Солоне -/Н-08/ Т-04-17 53,4
П’ятихатки – Апостолове – Зеленодольск Т-04-19 127,3
Одарівка – Томаківка – Вищетарасівка Т-04-20 108,6
Дніпропетровськ – Новомиколаївка -/М-04/ Т-04-21 24,5
Павлоград – Надеждівка – Голубівка Т-04-22 56,2
Мишурин Ріг – Вільногірськ Т-04-23 45,8
Веселе – Олександрополь – Петропавлівка – /М-04/ Т-04-24 23,1
/М-04/- Підпільне – Дерезувате – Синельникове Т-04-25 34,1
/М-04/- Козачий Гай Т-04-26 21,6
Дмитрівка – Зелений Гай – Гаврилівка Т-04-27 51,7
Слов’янка – Межова – Дачне Т-04-28 46,2
Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве – Щорськ Т-04-29 33,6
Дніпродзержинськ – Світлогірське Т-04-30 17,6
Першотравенськ – Васильківське – Володимирівка – Солоне Т-04-31 24,9
Щорськ – Малософіївка – Нікополь Т-04-32 104,2
Щорськ – Болтишка – Малософіївка Т-04-33 22,2
Ордо-Василівка – Сергіївка – Веселі Терни -/Н-11/ Т-04-34 35,2
/Щорськ – Малософіївка – Нікополь/- Новоіванівка – Марганець – Вищетарасівка Т-04-35 70,8
/Н-23/- Покровське – Капулівка – /Н-23/ Т-04-36 16,9
Верхньодніпровськ -/Н-08/ Т-04-37 2,7
Кринички -/М-04/ Т-04-39 4,2
Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка на ділянці с. Лобойківка – смт Петриківка Т-04-41 7,6
Нехвороща – Гупалівка Т-04-42 3,4
/Широке – Шестірня – Заградівка/ – Сергіївка -/Н-23/ Т-04-43 38,6
Новомиколаївка – Ленінське – Сурсько-Михайлівка Т-04-44 13,2
Синельникове – Славгород – Вільнянськ Т-04-45 45,6
Верхньодніпровськ – Лихівка Т-04-46 25,9
Широке – Шестірня – Заградівка Т-04-47 19,3
Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка Т-05-04 130,8
Авдіївка – Донецьк Т-05-05 7,6
Донецьк – Харцизьк – Амвросіївка – контрольно-пропускний пункт “Успенка” Т-05-07 62,5
Донецьк – Новоазовськ – Сєдове Т-05-08 111,3
Велика Новосілка – Амвросіївка Т-05-09 124,6
Сніжне – Маринівка (на Куйбишеве) Т-05-10 16,7
Єнакієве – Харцизьк Т-05-11 26
Волноваха – Тельманове Т-05-12 50,7
Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка Т-05-13 77,3
Добропілля – Красний Лиман Т-05-14 59,4
Олександрівка – Красноармійськ – Костянтинопіль Т-05-15 92,5
Костянтинівка – Дзержинськ Т-05-16 15,2
Єнакієве – Шахтарськ – Амвросіївка Т-05-17 45,5
Богатир – Велика Новосілка – Володарське Т-05-18 118,8
Амвросіївка – Тельманове – Маріуполь Т-05-19 121,6
/М-04/- Горлівка Т-05-20 8,3
/М-03/- під’їзд до м. Святогірська Т-05-21 9,4
/Н-21/- під’їзд до Савур Могили Т-05-22 9,1
/Н-20/- Кременівка – Ялта Т-05-23 59,7
Дубрівка – Баранівка – Висока Піч Т- 06-01 67,8
Коростишів – Кошарище Т-06-02 13,8
/М-06/- Червоноармійськ – Нова Борова Т-06-03 36,3
Коростень – /Київ – Іванків – Овруч/ через Народичі Т-06-04 51,9
Контрольно-пропускний пункт “Майдан Копищенський” – Олевськ – Червоноармійськ – Коростишів – Котлярка Т-06-05 255,3
Бердичів – Погребище – Іллінці Т-06-06 130,2
Черняхів – Малин – Термахівка Т-06-07 99,9
Овруч – Малин – Кочерів Т-06-08 138,7
/Житомир – Сквира – Володарка/ – Андрушівка Т-06-09 6,5
Любар – Хмільник – Лука Барська – Нова Ушиця Т-06-10 138,9
Ставище – Брусилів – Попільня – Вчорайше Т-06-11 87,7
Новоград Волинський – Полонне -Старокостянтинів Т-06-12 100,7
Коростень – /Київ – Ковель – Ягодин/ через Кожухівку Т-06-13 9,3
Глибочиця – Станишівка через Калинівку, Клітчин Т-06-14 9,5
/Київ – Ковель – Ягодин/ – Лугини Т-06-15 2,7
Чижівка – Городниця Т-06-16 28,8
Овруч – Словечне Т-06-17 32,6
/М-06/- Романів – Романівка Т-06-18 46,4
Овруцьке напівкільце Т-06-19 7,5
Велика Добронь – Мукачеве Т-07-10 24,7
Перечин – Свалява – Липча Т-07-12 107,3
Шом – Горноглаб – контрольно-пропускний пункт “Дзвінкове” Т-07-14 9
Берегове – Кам’янське Т-07-17 25,3
Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я Т-07-18 44,6
Довге – Іршава – Виноградів Т-07-19 45,5
Міжгір’я – Колочава – Буштино Т-07-20 81,5
Синевир – Синевирська Поляна Т-07-24 13,9
Виноградів – Теково – Неветленфолу Т-07-35 21,7
Хуст – Шаян – Вишково – Буштино з під’їздом до санаторія “Шаян” Т-07-37 23,2
Об’їзна дорога м. Мукачевого Т-07-39 5,8
/М-06/ – Голубине Т-07-41 1,2
Запоріжжя – Маріуполь Т-08-03 209,1
Кам’янка-Дніпровська – Велика Лепетиха – Каховка Т-08-04 105,4
Кам’янка-Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе -/М-14/ Т-08-05 116,2
Запоріжжя – Біленьке Т-08-06 28,3
Велика Білозерка – Михайлівка -/М-18/ Т-08-10 50,2
Веселе -/М-18/ Т-08-11 35,6
/М-18/- Лугове – Оріхів Т-08-12 37,3
Токмак – Чернігівка Т-08-13 31,1
/Павлоград – Токмак/- Омельник -Гуляйполе Т-08-14 27
Оріхів – Пологи – Кінські Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ Т-08-15 123,9
Василівка – Дніпрорудне – Веселе Т-08-17 63,1
Василівка – Михайлівка – Матвіївка Т-08-18 37,5
Куйбишеве -/М-14/ Т-08-19 51
Якимівка – Кирилівка Т-08-20 41,6
Пологи – Чернігівка – Приморськ Т-08-21 95,7
Калуш – Осмолода Т-09-01 54,4
Креховичі – Дзвиняч Т-09-02 46,5
Галич – Городок Т-09-03 132,1
Озеряни – Рожнів Т-09-04 60,7
Делятин – Раківчик Т-09-05 30,3
Під’їзд до м. Коломиї 1,8
Разом 32,1
Івано-Франківськ – Надвірна Т-09-06 26,7
Снятин – Косів – Старі Кути Т-09-09 47,3
Бурштин – Калуш Т-09-10 32,9
Ворзель – Забуччя – /Київ – Чоп/ Т-10-01 12,4
Демидів – Гостомель Т-10-02 16,9
/М-01/- Рудня – Гоголів – Бориспіль Т-10-04 44,9
Іванків – Радомишль Т-10-05 60,3
Глеваха – Підгірці Т-10-06 14,2
Київ – Літочки – Кіпті Т-10-08 87,4
Устимівка – Гребінки – Узин Т-10-09 32,5
Рокитне – Узин Т-10-10 15,1
Гостомель – Берестянка – Мирча -/М-07/ Т-10-11 54,6
Київ – Боярка Т-10-12 10,9
Фастів – Кожанка – Фурси – Яблунівка -Володарка Т-10-13 74,1
Тетіїв – П’ятигори – /М-05/ Т-10-14 30,7
Макарів – Комарівка (на Радомишль) Т-10-15 28,2
Київ – Ревне – Рогозів Т-10-16 37,9
Миронівка – Ольшаниця – Рокитне -Довгалівське – Плоске Т-10-17 75,4
Бориспіль – Березань – Яготин – Жоравка (на Теплівку) Т-10-18 73,1
Фаневичі – Бородянка – Макарів – Бишів Т-10-19 65,7
Сквира – Руде Село -/Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне/ Т-10-20 27,2
Телешівка – Ольшаниця – Тараща – Ставище Т-10-21 61,4
Миронівка – Богуслав -/Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка/ Т-10-22 36,1
Васильків – Глеваха Т-10-23 2,8
Згурівка – Березань -/М-03/ Т-10-24 33,6
Перемога – Баришівка – Переяслав-Хмельницький Т-10-25 56,7
Бровари – Требухів – Гора Т-10-26 18,4
Київське півкільце Т-10-27 13,3
Фастів – Дідівщина – Брусилів – Кочерів Т-10-28 49,5
Кагарлик – Карапиші – Богуслав Т-10-29 38,9
Рокитне – Стави Т-10-30 20,5
Переяслав-Хмельницький – Добраничівка -/М-03/ Т-10-31 48,8
Переяслав-Хмельницький – станція Переяславська Т-10-32 24,7
Узин – Василів – Германівка – Трипілля Т-10-33 55
/М-01/ – с. Крехаїв з під’їздом до с. Літки Т-10-34 28,1
/Р-02/ – станція Вільча – контрольно-пропускний пункт “Вільча – Олександрівка” Т-10-35 17,9
Іванків – Городище Т-10-37 3,2
Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі – /М-06/ Т-10-38 37,3
Гостомельське шосе – просп. Маршала Рокосовського Т-10-39 7,3
Кіровоград – Каніж – Новомиргород Т-12-01 51,7
/М-12/ – заповідник “Хутір Надія” -/М-13/ Т-12-02 13,5
/М-22/ – Павлиш – Онуфріївка – Млинок -/Н-08/ Т-12-03 31,6
Долинська – Новошевченкове -/Н-23/ Т-12-04 19,3
Кіровоград – Нова Прага – Олександрія Т-12-05 59,3
Новоархангельськ – Петроострів – Новомиргород Т-12-06 83,3
/Н-01/ – станція Цибулеве (межа районів) -Високі Байраки -/М-12/ Т-12-07 38,3
Пушкове – Вільшанка – Добровеличківка Т-12-08 51,6
Новомиргород – Олександрівка Т-12-09 48,9
Устинівка – Долинська – Петрове – Жовті Води Т-12-10 109,1
Знам’янка – Подорожнє Т-12-11 51
Новомиргород – Велика Виска Т-12-12 20,7
Новоархангельськ – Добровеличківка – Миколаївка Т-12-14 81,7
Глинськ – Олександрія – Петрове – межа області Т-12-15 88,6
Шишкине – Компаніївка – Устинівка Т-12-16 73,1
Олександрівка – Бурякове -/Р-10/ Т-12-17 30,8
Новгородка – станція Шарівка – Нова Прага Т-12-18 34,4
Тишківка – Вільшанка – Первомайськ Т-12-19 47,4
/Знам’янка – Подорожнє/ -/М-04/ Т-12-20 4,4
Кіровоград – Рівне Т-12-21 45
Новоукраїнка – Братське – з під’їздом до санаторію “Гусарське Урочище” Т-12-22 56,2
Івангород – Розуміївка – Кримки Т-12-23 23,5
Луганськ – Георгіївка з під’їздом до аеропорту “Луганськ” Т-13-01 16,1
Контрольно-пропускний пункт “Танюшівка” – Старобільськ – Артемівськ Т-13-02 162,1
Успенка – Антрацит Т-13-03 32,8
Свердловськ – Бірюкове -/М-03/ Т-13-05 23,6
Сєвєродонецьк – Новоайдар Т-13-06 37,1
Сватове – Новопсков – Мілове Т-13-07 164,3
Старобільськ – Марківка Т-13-08 54,3
Щастя – Широкий Т-13-09 37,4
Лутугине – Краснодон Т-13-10 41,2
Свердловськ – контрольно-пропускний пункт “Червонопартизанськ” Т-13-11 10,8
Краснодон – Антрацит Т-13-12 62,3
Троїцьке – Білокуракине – Старобільськ Т-13-13 111,4
Контрольно-пропускний пункт “Просяне” – Біловодськ – Широкий Т-13-14 93,8
Райгородка – Слов’яносербськ – Михайлівка Т-13-15 56,2
Під’їзд до м. Первомайська Т-13-16 12,7
Під’їзд до м. Кіровська Т-13-17 14
Біле – Лутугине Т-13-18 18,2
Перевальськ – Іванівка Т-13-19 27,9
Георгіївка – Ровеньки -/М-03/ Т-13-20 48,9
Білолуцьк – контрольно-пропускний пункт “Новобіла” Т-13-21 19
Контрольно-пропускний пункт “Смільниця” – Старий Самбір Т-14-01 30
Східниця – Пісочна Т-14-02 52,5
Грушів – Немирів Т-14-03 12,4
Червоноград – Рава-Руська Т-14-04 53,2
Угринів – Хоробрів Т-14-08 8
Броди – Червоноград Т-14-10 81,1
Північний обхід м. Львова Т-14-14 5
Мостиська – Самбір – Борислав Т-14-15 67,2
Львів – Пустомити – Мединичі Т-14-16 46,9
Куровичі – Рогатин Т-14-17 42,8
Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий Т-14-18 95,2
Миколаїв – Жидачів – Калуш Т-14-19 64
Сколе – Славське Т-14-24 24
Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка Т-14-25 173,8
Об’їзд м. Стрия Т-14-26 4,1
Миколаїв – Станіслав – Херсон Т-15-01 62,5
Веселинове – Покровка – /Миколаїв – Берізки/ Т-15-02 70,1
Обхід м. Нової Одеси Т-15-03 13,8
Первомайськ – Новоукраїнка Т -15-04 58,8
Снігурівка – Антонівка -/Р-47/ Т-15-05 63
Миколаїв – Доманівка – Берізки Т-15-06 174,9
Миколаїв – Парутине – Очаків Т-15-07 66,6
Калинівка – Снігурівка – Березнегувате Т-15-08 79,2
Баштанка – Березнегувате Т-15-09 42,8
/Р-06/- Арбузинка – Єланець – Нова Одеса Т-15-10 116,6
Братське – Вознесенськ Т-15-11 36,5
Казанка – Березнегувате Т-15-12 61,2
Нечаяне – Очаків Т-15-13 37,1
Під’їзд до смт Березанка Т-15-14 4,3
Федорівка – Рибаківка – база відпочинку “Лугове” Т-15-15 25,2
Коблеве – база відпочинку “Морська” Т-15-16 9
Під’їзд до м. Снігурівки Т-15-17 3,6
Велика Корениха – Кам’янка Т-15-18 21
Очаків – база відпочинку “Чорноморка” Т-15-19 6
/Федорівка – зона відпочинку “Лугове”/- зона відпочинку “Рибаківка” Т-15-20 1,5
Контрольно-пропускний пункт “Виноградівка” – Болград – /М-15/ Т-16-06 48,8
Ізмаїл – Кілія – Вилкове Т-16-07 68,3
Болград – Червоноармійське – Арциз – Сарата Т-16-08 99,9
/Одеса – Монаші/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари Т-16-10 85,2
Контрольно-пропускний пункт “Олексіївка” – Кодима – Балта Т-16-11 62,3
Контрольно-пропускний пункт “Федосіївка” – Котовськ – Ананьїв Т-16-12 75
Миколаївка – Стрюкове – Шабельники – /М-05/ Т-16-13 56,9
Контрольно-пропускний пункт “Йосипівка” – Фрунзівка – Ширяєве -/М-05/ Т-16-14 61,5
Контрольно-пропускний пункт “Великоплоске” – Новопетрівка – Веселий Кут – Цебрикове -/М-05/ Т-16-15 51,8
Контрольно-пропускний пункт “Гребеники” – Червонознам’янка – Березівка Т-16-16 106,7
/М-05/ – Іванівка – Петрівка – /Одеса -Вознесенськ – Новий Буг/ Т-16-17 61
/Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта -Велика Михайлівка – /М-16// – Роздільна – Єреміївка -/М-05/ Т-16-18 36,8
Біляївка – станція Вигода – Роздільна Т-16-19 52
/М-15/ – Доброолександрівка – Великодолинське – /М-27/ Т-16-20 30,5
Саврань – Бакша – Заплази – Любашівка -/М-05/ Т-16-21 51,5
Кодима – Слобідка – Котовськ Т-16-22 49,2
Ананьїв – Троїцьке – Березівка – Вікторівка Т-16-23 106,1
Контрольно-пропускний пункт “Станіславка” – Чорна – /М-13/ – Новосамарка Т-16-24 35,1
Контрольно-пропускний пункт “Кучурган” – Біляївка – Маяки – Овідіополь Т-16-25 74,5
Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” – Тарутине – Арциз – Татарбунари Т-16-27 75,4
/М-15/ – Спаське – Вилкове Т-16-28 44,7
Контрольно-пропускний пункт “Табаки” – Виноградівка – Котловина – Нагірне – Орлівка Т-16-29 53,8
Струмок – Шевченкове – Кілія Т-16-30 32,4
Болград -/М-15/ Т-16-31 33,5
Контрольно-пропускний пункт “Нові Трояни” – Червоноармійське – Василівка – Кам’янка Т-16-32 56,6
Ананьїв – Байтали – Білине Т-16-33 32,5
Велика Михайлівка – Великокомарівка – Великоплоске – Гребеники Т-16-34 43,4
/Одеса – Новий Буг/ – Комінтернівське -/Обхід м. Одеси/ Т-16-35 36,4
Комінтернівське – Дмитрівка – Сичавка Т-16-36 25,7
Котовськ – Долинське – Мар’янівка Т-16-37 52,7
Контрольно-пропускний пункт “Станіславка” – Станіславка – Мурована Т-16-38 20,2
Станція Чубівка -/М-13/ – станція Мардарівка Т-16-39 19,7
Миколаївка – Андрієво-Іванівка – Настасіївка -/М-05/ Т-16-40 35,7
Овідіополь – Дальник – Санжейка – /Н-04/ Т-16-41 23,6
/М-15/- контрольно-пропускний пункт “Долинське” Т-16-42 8,6
Кордон Молдови – Фараонівка – Сарата – Дивізія Т-16-43 71,7
Контрольно-пропускний пункт “Лісне” – контрольно-пропускний пункт “Малоярославець Перший” Т-16-44 59,9
Контрольно-пропускний пункт “Лісне” – контрольно-пропускний пункт “Малоярославець Перший” – Виноградівка – Новоіванівка – /М-15/ Т-16-45 55,4
Фрунзівка – станція Мардарівка – Долинське – Шимкове Т-16-46 50,4
/Т-16-04/ – Кароліно-Бугаз – Грибівка Т-16-47 16,8
Гребінка – Кулажинці -/М-03/ Т-17-01 19,6
/Суми – Полтава/ – Краснокутськ – Богодухів Т-17-02 48,7
/Н-08/ – Недогарки – Світловодськ Т-17-03 8,2
Лохвиця – Гадяч – Охтирка – контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка” Т-17-05 164,3
Гадяч – Опішня Т-17-06 61
Мала Рублівка – Полтава Т-17-07 43,1
Гребінка – /М-03/ Т-17-08 11,2
Оржиця – Хорол Т-17-09 43
Пирятин – Гребінка Т-17-10 12,5
/М-22/ – Соснівка – Кременчук – Комсомольськ Т-17-11 15,8
/М-03/ – Машівка – Карлівка Т-17-12 38,1
Об’їзна дорога м. Лохвиці Т-17-13 3,9
Чорнухи – Лубни Т-17-14 33,9
Миргород – Хорол Т-17-15 29,1
Хорол – Семенівка – Кременчук Т-17-16 79,4
Під’їзд до м. Глобиного 3,5
Разом 82,9
Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине Т-17-17 43,8
Диканька – Решетилівка Т-17-18 50,7
Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ Т-17-19 34
/Р-42/ – Шишаки – Поділ Т-17-20 41,7
Бугаївка – Глобине – Фрунзівка – Манжелія – Козельщина – /М-22/ Т-17-21 77,4
Гребінка – Оржиця Т-17-22 33,1
Лохвиця – Вирішальне – Лубни Т-17-23 59,8
Вирішальне – Залізняки – Комишня Т-17-24 18,7
Гадяч – Миргород Т-17-25 59,3
Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці Т-17-26 30
Велика Багачка – Великі Сорочинці – Зіньків Т-17-27 76,1
Зіньків – /Т-17-05/ Т-17-28 14,3
Об’їзна дорога смт Котельва Т-17-29 10,7
Велика Рублівка – Чутове Т-17-30 36,1
/М-03/ – Максимівка – Карлівка Т-17-31 25,8
Руновщина – Черкасівка – /М-03/ Т-17-32 16,1
Шишаки – Балясне Т-17-33 25,7
Решетилівка – Нові Санжари – Нехвороща Т-17-34 72,8
Кобеляки – Нехвороща – Машівка Т-17-35 72
Фрунзівка – Д’яченки – Дмитрівка – Комсомольськ Т-17-36 61,3
/М-03/ – Бочки – Новий Байрак – Петрівка Т-17-37 15,2
Рівне – Здолбунів – Мізоч – Дубно Т-18-01 47,2
/М-07/- Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки -/Р-14/- Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь -/Н-17/ Т-18-02 122,8
Корець – Славута – Антоніни Т-18-04 108
Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ -Перемишляни Т-18-06 182,8
Зарічне – Борове – станція Рафалівка – Полиці Т-18-08 81,6
Переброди – Дубровиця – Володимирець – Суховоля Т-18-09 95,2
Дубровиця – Любиковичі – Сарни Т-18-10 25,1
Клесів – Михалин – Березне – /Р-05/ Т-18-11 59,5
Немовичі – Березне – Великі Межирічі – Федорівка Т-18-12 89,8
Демидівка – Велика Городниця – на Олику Т-18-13 58,5
Рокитне – /М-07/ Т-18-14 3,2
Дубно – Млинів -/Т-18-13/ Т-18-15 29,7
Східний під’їзд до м. Радивилова Т-18-16 4,5
Бережниця – Степань – Деражне – Клевань – /М-06/ Т-18-17 139,3
Будки Кам’янські – Рокитне – Клесів – /М-07/ Т-18-18 101,4
Соснове – Маринин Т-18-19 8,3
Кунин – Зелений Дуб Т-18-20 26
Верба – Онишківці – Хотівка Т-18-21 15,8
Онишківці – Стара Миколаївка Т-18-22 13,9
Удрицьк – Жадень Т-18-23 6,6
Дерманка – Корець – /М-06/ Т-18-24 31,1
Дермань Перша – Дермань Друга Т-18-25 8,3
Степань – /Р-05/ Т-18-26 20,6
Костопіль – Яполоть Т-18-27 22
Корчів’я – Іваничі – Берестовець Т-18-28 9,6
Вежиця – Рокитне – Борове Т-18-29 97,3
Рівне – Тайкури – Оженин Т-18-30 24,7
/М-06/- Бугрин – Оженин – Острог Т-18-31 33,7
/Н-22/- Ходоси – Кустин -/Р-05/ Т-18-32 16
Познань -/Т-18-29/ Т-18-33 7,8
Суми – Миропілля – Осоївка -/Суми -Краснопілля – Богодухів/ Т-19-01 58,5
Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч Т-19-04 101,6
Контрольно-пропускний пункт “Рижівка” – Білопілля – Жовтневе – Лебедин – Лантратівка Т-19-06 122,1
Шостка – Кролевець Т-19-07 35,1
Шостка – Зноб-Новгородське – Середина-Буда Т-19-08 84
Суми – Лебедин Т-19-09 41,1
Конотоп – Буринь – Чумакове Т-19-10 43,7
Мутин – Путивль Т-19-11 31
Шостка – Ямпіль Т-19-12 20
Ромни – Липова Долина – Тростянець -Мезенівка Т-19-13 149,8
Хмелів – Чернеча Слобода – Буринь Т-19-14 46,8
Контрольно-пропускний пункт “Середина-Буда” – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружби Т-19-15 69,2
Ромни – Бубни (на Талалаївку) Т-19-16 23,6
/Лохвиця – Гадяч – Охтирка – Контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/- Зіньків Т-19-17 1
Краснопілля – контрольно-пропускний пункт “Покровка” Т-19-18 20,8
Буринь – Воскресенка – Суховерхівка – Терни Т-19-19 20,7
Путивль – Линове – Нова Слобода з під’їздом до Сафроніївського монастиря Т-19-20 21,7
Путивль – Шалигине – Заруцьке Т-19-21 39,7
Путивль – Кардаші – Спадщанський ліс Т-19-22 12
Тростянець – Ницаха – Солдатське – /Суми – Краснопілля – Богодухів/ Т-19-23 32,9
Середина-Буда – Стара Гута – Василівка з під’їздами до сіл Хлібороб, Винторівка Т-19-24 26,3
Конотоп – Соснівка Т-19-25 4
Штепівка – Катеринівка – Жовтневе -Михайлівська Цілина – Тимченки – Кушніри Т-19-26 33,2
Чернеччина – Журавне Т-19-27 12,2
/Суми – Полтава/- Лутище – Куземин Т-19-28 10,3
Охтирка – Бакирівка Т-19-29 13,8
/Лохвиця – контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/- Добрянське – Сидорова Яруга Т-19-30 13,3
Велика Писарівка – Олександрівка – /Лохвиця – контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/ Т-19-31 5,9
/Суми – Полтава/- Зарічне Т-19-32 3
Бучач – Чортків – Скала-Подільська Т-20-01 73,3
Тернопіль – Скалат – Жванець Т-20-02 175,1
Бережани – Підгайці – Монастирська Т-20-04 47,6
Підволочиськ – Волочиськ Т-20-05 0,2
Городище – Зарваниця – Бучач Т-20-06 55,9
Бережани – Нараїв – Брюховичі Т-20-07 17,9
Шумськ – Великі Дедеркали – /Р-32/ Т-20-08 16,3
Вишневець – Ланівці Т-20-09 24,6
Збараж – Підволочиськ Т-20-10 40,1
Копичинці – Гусятин Т-20-11 18,8
Ланівці – Лисогірка – Теофіполь Т-20-12 26,3
Почаїв – Зборів Т-20-13 57,1
Борщів – Заліщики Т-20-15 36
Бучач – Товсте Т-20-16 37,9
Гримайлів – Яблунів Т-20-17 24
Зборів – Козова Т-20-18 26,7
/М-12/ (Кам’янка) – Скалат Т-20-19 14,5
/М-19/ (Мишковичі) – Дружба Т-20-20 10,8
/М-18/ – Мерефа – Зміїв Т-21-01 20,2
Харків – Золочів – контрольно-пропускний пункт “Олександрівка” Т-21-03 54
Харків – Вовчанськ – контрольно-пропускний пункт “Чугунівка” Т-21-04 116,6
/М-03/ – Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ Т-21-06 55
Вовчанськ – контрольно-пропускний пункт “Плетенівка” Т-21-08 8,7
Шевченкове – Балаклія – Первомайський -Кегичівка Т-21-10 138,1
Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук Т-21-11 64,4
Пересічне – Березівське – /М-03/ з під’їздом до санаторію “Березівські мінеральні води” Т-21-12 6,9
Золочів – Максимівка Т-21-13 32
Приколотне – Великий Бурлук – Дворічна Т-21-14 47,7
Гусарівка – Грушеваха Т-21-15 34,1
/М-03/- Коломак – Шелестове – Колонтаїв Т-21-16 40,3
Дергачі – Козача Лопань -/М-20/ Т-21-17 33,6
Кегичівка – Сахновщина Т-21-18 25,1
Наталине (Красноград) – Зачепилівка -Перещепине Т-21-19 50,6
Зачепилівка – Андріївка – Кегичівка -Старовірівка -/М-18/ Т-21-20 97,5
Лозова -Близнюки – Барвінкове – Велика Камишуваха Т-21-21 82,3
Ізюм – Барвінкове Т-21-22 29,6
Нова Каховка – Армянськ Т-22-02 73,7
/Т-04-03/- Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав Т-22-07 127,2
/Т-08-04/- Верхній Рогачик – Нижні Сірогози Т-22-08 65,6
Велика Лепетиха – Іванівка – Генічеськ Т-22-09 136,1
Нова Каховка -/М-17/ Т-22-10 48,2
/М-17/- Скадовськ Т-22-13 31,5
Під’їзд до м. Каховки Т-22-14 3,8
Під’їзд до аеропорту “Херсон” Т-22-15 3
Гола Пристань – Залізний Порт Т-22-16 50,8
Білогір’я – /Острог – Кременець – Почаїв -Радивилів/ Т-23-01 26,4
Чернелівка – Городок – Смотрич Т-23-02 94,1
Дунаївці – Грушка Т-23-03 32,5
Хмельницький – Віньківці – Ялтушків Т-23-05 71,6
Шепетівка – Старокостянтинів Т-23-06 47,7
Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський Т-23-08 162,1
Шепетівка – Чуднів – Бердичів Т-23-09 111,5
Голосків – Деражня – Лука Барська Т-23-10 48,7
Хмельницький – Волочиськ Т-23-11 59,5
Гусятин – Городок Т-23-12 30,8
Кам’янка – Шепетівка Т-23-13 46,7
Теофіполь – Красилів -/Житомир – Чернівці/ Т-23-14 63,7
Солобківці – Нова Ушиця Т-23-15 53,9
Маниківці – Деражня Т-23-16 17,4
Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця Т-23-17 45,6
Старий Остропіль – Вовковинці Т-23-18 83,5
Стара Синява – Меджибіж – /Стрий -Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка/ Т-23-19 28,9
Під’їзд до м. Волочиська Т-23-20 16,3
Ярмолинці – Кам’янець-Подільський Т-23-21 55,1
Під’їзд до аеропорту “Хмельницький” Т-23-22 0,9
Старокостянтинів – Антоніни Т-23-24 24,6
Кам’янець-Подільський – Устя Т-23-25 10,4
Старокостянтинів – Шрубків Т-23-26 36,4
Городище – Шпола – Новоукраїнка -Бобринець – Устинівка Т-24-01 205,2
Суботів – Медведівка – Кам’янка Т-24-02 43,8
Орадівка – Христинівка – Жашків – Корсунь-Шевченківський – Мошни Т-24-03 178,1
Канів – Ліпляве – Прохорівка – Домантове – /Н-08/ Т-24-04 44,4
Жашків – Буки – Озірна Т-24-05 65
/М-05/- Маньківка – Іваньки – Буки Т-24-06 27,2
/Н-01/- Кам’янка Т-24-07 2,3
Шевченкове – Городище -/Н-16/ Т-24-08 59,2
/М-03/- Драбів – Золотоноша Т-24-09 61,5
/М-03/- Драбів – Золотоноша/ – Свічківка – Гребінка Т-24-10 28,2
Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка Т-24-11 59,7
Софіївка – Драбів Т-24-12 34,7
Катеринопіль – Вікнине – Шпола Т-24-13 31,4
Сміла – Ташлик – Капітанівка – Новомиргород Т-24-14 52,5
Тальне – Кам’янече – Нерубайка – Голованівськ – Ульяновка Т-24-15 97,2
/М-12/- Сушківка – Вільшана-Слобідка – Рогова – Перегонівка Т-24-16 29,8
/Н-08/- Чорнобай – Хрестителеве – Оржиця – Лубни Т-24-17 71,3
/Н-16/- Сміла -/Н-01/ Т-24-18 2,1
Звенигородка – Ватутіне Т-24-19 8,3
/М-01/ – Олишівка – Куликівка Т-25-01 37
Вільне – Кролевець T-25-03 25,3
Чернігів – Любеч – Славутич Т-25-06 71,8
/М-01/- Добрянка Т-25-07 13,3
Ріпки – Городня – Щорс – Корюківка – Семенівка Т-25-12 147,5
Козелець – Козари – Носівка Т-25-13 38
Ніжин – Бахмач – Дмитрівка Т-25-14 100,6
/Р-68/- Дмитрівка – Харкове Т-25-15 53,7
Сосниця – Короп – /М-02/ Т-25-16 71
Короп – Нехаївка – Шабалинів Т-25-17 28
Контрольно-пропускний пункт “Хрінівка” – Щорс – Березна Т-25-18 61,7
Холми – Авдіївка – Оболоння Т-25-19 36,9
Сосниця – Шаповалівка – /М-02/ Т-25-21 34,7
Борзна – Стрільники – Бахмач Т-25-23 26,3
Борзна – Ічня – Прилуки Т-25-24 69,5
/М-02/- Носівка Т-25-25 22,7
Ніжин – Бобровиця – Нова Басань Т-25-26 71,9
Бобровиця – Новий Биків – Ічня Т-25-27 82,4
Козелець – Бобровиця Т-25-28 33,4
Прилуки – Варва – Срібне – Обухове Т-25-30 75,5
/М-02/- Бахмач Т-25-31 12,4
Корюківка – Матвіївка – Сосниця Т-25-32 35,7
Семенівка – Архипівка – Костобобрів – Чайкине – /Р-12/ Т-25-33 52,9
Корюківка – Синявка – Блистова – Мена Т-25-34 84,5
Козелець – Карпилівка – Сорокошичі Т-25-35 59
Корюківка – Сахутівка – Мена Т-25-36 25,6
Ріпки – Любеч Т-25-37 32,3
/Р-67/- Макіївка – Журавка Т-25-38 13,3
/Р-12/- Покошичі – Мезин – Курилівка Т-25-39 21,2
Прилуки – Сергіївка – Горбачівка – Яготин Т-25-40 61,1
Новий Биків – Згурівка – Яготин Т-25-41 47,4
Мена – Макошине Т-25-42 10,4
Мена – Остреч Т-25-43 2,2
Березне – Миколаївка Т-25-44 14,7
Ічня – Буди Т-25-45 14,3
Варва – Гнідинці Т-25-46 6,5
/М-01/- Ладинка Т-25-47 8
Щорс – Єліне Т-25-48 22,5
Козелець – Данівка Т-25-49 7
/Р-12/- Орлівка Т-25-50 9
/М-02/- Заньки Т-25-51 6
Борзна – Комарівка – /М-02/ Т-25-52 25,1
Надинівка – Красилівка Т-25-53 10,9
/М-01/- Олешня Т-25-54 8
/Р-12/- Уляновка Т-25-55 2,6
/Н-07/- Густиня Т-25-56 4,6
Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка Т-25-57 67,3
Корюківка – Гуринівка – Бреч Т-25-58 9,4
/М-02/- Лісове Т-25-59 1,2
Придеснянське – Вишеньки Т-25-60 5,1
Ріпки – Задеріївка – Радуль Т-25-61 35
Чернівці – Вашківці – Путила – контрольно-пропускний пункт “Руська” Т-26-01 110,6
Чернівці – Заставна -/М-19/ Т-26-02 26,8
Чернівці – Недобоївці – Хотин Т-26-03 36,6
Чернівці – Герца – контрольно-пропускний пункт “Дяківці” з під’їздом до урочища “Аурела” Т-26-04 34,2
Чернівці – Глибока Т-26-05 19,6
Новоселиця – Маршинці – Герца – Глибока Т-26-06 44,3
Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під’їздом до станції Вадул Сірет Т-26-07 73
Сторожинець – контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ” Т-26-08 27,6
Вижниця – Берегомет – Шепіт – контрольно-пропускний пункт “Руська” Т-26-09 44,4
Хотин – Мамалига – контрольно-пропускний пункт “Мамалига” з під’їздом до /Н-03/ Т-26-10 34,3
Новоселиця – /Н-03/ (на Хотин) Т-26-12 5,4
Кельменці – Путрине – контрольно-пропускний пункт “Зелена” Т-26-13 8,2
Валя Кузьмина -/М-19/ Т-26-14 12,3
Заліщики – Звенячин – Городенка з під’їздом до станції Стефанешти Т-26-15 13,3
/М-19/- Репужинці Т-26-16 8,8
Кельменці – Вороновиця (на Кам’янець-Подільський) Т-26-17 18,9
Кіцмань – Киселів – Степанівка (на Городенку) Т-26-18 23,5
Кіцмань – Ошихліби – Неполоківці – Берегомет (на Снятин) Т-26-19 17,5
Брусниця – Нижні Станівці – /Р-62/ Т-26-20 20,1
Строїнці (на Новоселицю) – Перебиківці Т-26-21 44,8
Глибока – Черепківці – Старий Вовчинець – Біла Криниця з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Біла Криниця” Т-26-22 13,3
/Р-63/- Білоусівка – Михалкове – Непортове з під’їздом до с. Галиця Т-26-23 16,5
Петричанка – Банилів-Підгірний – Лукавці – /Р-62/з під’їздом до смт Глибока та курортної зони “Мигове” Т-26-24 65
Красноїльськ – /Сторожинець – контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ”/ Т-26-25 4,3
Вижниця – Виженка Т-26-26 6
/Н-10/ (Негринці) – Щербинці – Ставчани – /Н-03/ Т-26-27 29
Вікно (на Заставну) – Баламутівка – Блищадь (на Хотин) Т-26-28 14,1
Юрківці (на Чернівці) – Брідок Т-26-29 14,3
/М-19/- Чуньків – Кулівці – Репужниці Т-26-30 14,1
Кельменці – Зелена – контрольно-пропускний пункт “Подвір’ївка” Т-26-31 9,4
Путила – Селятин – контрольно-пропускний пункт “Шепіт” Т-26-32 10,1
/Р-63/- станція Васкауци – Шишківці – контрольно-пропускний пункт “Вашківці” Т-26-33 10,6
Новодністровськ – Ожеве – Василівка – Розкопниці – Сокиряни Т-26-34 18,2
Орлівка – Бахчисарай Т-27-01 21,4
/Севастополь – порт “Камишова бухта”/- мис Фіолент Т-27-02 11
Гончарне – Ялта Т-27-03 44,9
/Севастополь – порт “Камишова Бухта”/- бухта Козача Т-27-04 6,7
Під’їзд до с. Ласпі Т-27-05 2,1
Любимівка – Фруктове Т-27-07 3,9
Штурмове – Хмельницьке Т-27-08 5,5
Під’їзд до с. Кача Т-27-09 26,6
Штурмове – Сахарна Головка Т-27-10 2,8
Орлине – Родникове – Колхозне Т-27-11 8,7
Родникове – Передове Т-27-12 6,1
Орлине – Тилове Т-27-13 4,7
Під’їзд до станції Любимівка Т-27-14 4,2
Під’їзд до станції Максимова дача Т-27-15 1,7
П’ятий кілометр Балаклавського шосе – мис Фіолент Т-27-16 3,9
Під’їзд до станції Мекензеві гори Т-27-17 7,9
Загальна протяжність територіальних автомобільних доріг 28280,4
Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення 51734,1

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Набирає чинності Постанова КМУ від 15 лютого 2012 р. № 150 Про затвердження Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України
  2. Постанова КМУ від 22 червня 2011 р. N 703 Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухомемайно та їх обтяжень і Порядку надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  3. З 1 січня 2012 року набирає чинності Наказ Мінюсту від 12.12.2011 №3502/5 Про затвердження Порядку прийняття і розгляду заяв про внесення змін до запису та заяв про скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  4. Набирає чинності Постанова ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ від 21.02.2012 № 4-3 про затвердження Положення про організацію прийому та обслуговування громадян органами Пенсійного фонду України за принципом “єдиного вікна”
  5. Набирає чинності наказ Мінюсту від 22.02.2012 № 296/5 Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

Комментарии запрещены.