Питання: Приїхали комунальники і рятувальний загін та мотивуючи це тим, що нам було надіслано припис про надання документів на рахунок правомірного розміщення АГЗП, і оскільки припис ми не виконали є доручення на демонтаж заправки.

Обставини: працівниками КАРС «Київська служба порятунку» на підставі доручення комунального підприємства «Київблагоустрій» на підставі Доручення №*** Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА в.о. начальника контролю за благоустроєм ***** та припису №*** від *** року в присутності провідного інженера **, було проведено аварійно-попереджувальні роботи по упередженню надзвичайної ситуації для забезпечення безпеки під час зливно-наливних операцій та демонтажу газового обладнання незаконно встановлених АГЗС та демонтовано Ємність для зберігання СГ:№****

Правова позиція:

Відповідно до п. 13.3.2. Правил благоустрою якщо власники (особи, які здійснили встановлення) об’єктів, зазначених у пункті 13.3.1 цих Правил, ухиляються від демонтажу в строки, визначені в приписі Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), демонтаж, перевезення, зберігання таких об’єктів здійснюється Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районними в місті Києві державними адміністраціями на підставі рішень, зазначених в пункті 13.3.3 цих Правил, за кошти міського бюджету або з інших джерел, не заборонених законодавством, з подальшим відшкодуванням усіх витрат власником (особою, яка здійснила встановлення) тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, майданчика для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства або малої архітектурної форми, винним у порушенні благоустрою.

Відповідно до п. 13.3.1. Правил благоустрою у разі виявлення самовільно встановлених малих архітектурних форм, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, паспорти прив’язки яких анульовані або строк дії яких закінчився, Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вноситься припис його власнику (особі, яка здійснила встановлення) з вимогою усунення порушень шляхом демонтажу об’єкта протягом семи робочих днів, крім тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, відсутніх в матеріалах єдиної цифрової топографічної основи території міста Києва, на демонтаж яких надається один робочий день. Власник (особа, яка здійснила встановлення) проводить демонтаж з обов’язковим відновленням благоустрою території.

Відповідно до п. 13.3. Правил благоустрою вищезазначені пункти визначають порядок демонтажу малих архітектурних форм, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

Відповідно до ст.. 2. Закону України «Про благоустрій населених пунктів» мала архітектурна форма – це елемент декоративного чи іншого оснащення об’єкта благоустрою. До малих архітектурних форм належать:  альтанки, павільйони, навіси;  паркові арки (аркади) і колони (колонади);  вуличні вази, вазони і амфори;  декоративна та ігрова скульптура; вуличні меблі (лавки, лави, столи);  сходи, балюстради;  паркові містки;  огорожі, ворота, ґрати; інформаційні стенди, дошки, вивіски;    інші елементи благоустрою, визначені законодавством.

Відповідно до п.. 20.2.1. Правил благоустрою міста Києва від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 у разі виявлення тимчасової споруди (малої архітектурної форми), встановлений (або невстановлений) власник (користувач) якої створив причини та умови, які можуть спричинити порушення благоустрою, посадова особа контролюючого органу зобов’язана скласти та видати офіційний документ – припис з дотриманням вимог цього Положення. У такому випадку одна копія припису наклеюється на тимчасову споруду (малу архітектурну форму) поряд з Ордером на розміщення тимчасової споруди (у разі його наявності) або на фронтальній частині такої тимчасової споруди (малої архітектурної форми), а ще одна копія вручається особисто присутньому власнику (користувачу), надсилається власникові тимчасової споруди (малої архітектурної форми) поштою (цінним листом з описом вкладення) за адресою, зазначеною в Ордері на розміщення тимчасової споруди (у разі його наявності). Посадова особа, яка винесла припис, здійснює фотофіксацію наклеєного припису поряд з Ордером на розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) у випадку його наявності або на фронтальній частині тимчасової споруди (малої архітектурної форми). При цьому щонайменше на одній з фотографій має бути чітко та розбірливо видно інформацію про номер та дату складення припису.

Матеріали фотофіксації долучаються до припису, про що в приписі робиться відповідний запис, а власник (користувач) тимчасової споруди (малої архітектурної форми) вважається повідомленим про винесення припису належним чином.

Оскільки, ви не отримували зазначений припис,  враховуючи те, що іншої підстави для демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд, ніж невиконання припису про демонтаж у встановлений строк, Правила – не містять (в вашому випадку від вас вимагали надати документи), діє є незаконними.

Порада: звертайтесь до суду та відстоюйте своє право.


Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

No related posts.

2 комментария: Працівники комунального господарства зняли МАФ чи правомірні такі дії?

  • AnnegrX:

    Юридичні консультації на висоті.

  • MulyHem:

    Для сегодняшнего человека нет ничего проще, чем брать кредит. Мы привыкли к удобной и быстрой услуге, которая позволяет оформить покупательный кредит на бытовую технику, предметы обихода, телефон. Все данные товары непросто купить за наличку. Кредит поможет решить почти все трудности и реализовать желания, так говорит реклама. Хотелось тоже взять кредит, но для начала посоветовался с юристами, и правильно сделал. Был бы влип, спасибо ребята за консультацию.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>