Найголовнішою подією цього періоду, можна визначити вбивство Уссами бен Ладена. Терориста №1 було вбито у результаті проведення спецоперації американського спецназу в ніч з 1 на 2 травня 2011 року на одному з курортів Пакистану. Тіло не було показано спільноті, у зв’язку із похованням його у морі.

1 травня. В ніч на перше травня у результаті бомбардувань Тріполі було вбито молодшого сина Муаммара Каддафи Сейф аль-Араб. Іноземні дипломати не виключають, що можливо під час бомбардування було поранено або вбито і самого Каддафі.

2 травня. Щоб відновити конкурентоспроможність економіки, Україні нічого не залишиться, як послабити гривню. Про це заявив директор Інституту економіки і прогнозування НАНУ Валерій Геєць, пише “Дзеркало тижня. Україна”. (А як же зовнішній валютний борг України? А зобов’язання держави перед МВФ щодо втримання рівня інфляції? На нашу думку ці фактори втримають Уряд від девальвації гривні. Тому відновлення  конкурентоспроможності економіки України відбудеться ще нескоро).

Як відзначив Геєць, сьогодні вітчизняні експортери втрачають цінові переваги на міжнародних ринках. Якщо інфляція за підсумками 2011 року перевищить 10%, конкурентоспроможність економіки може “знизитися до нуля і навіть бути негативною”.

До девальвації Україну також підштовхують валютні війни, що розгорілися в світі, коли ряд країн цілеспрямовано послаблює власні національні грошові одиниці, щоб зробити свої економіки більш конкурентоспроможними.

4 травня. Південно-західну Польщу буквально завалило снігом. Без електрики залишилось близька 80 тисяч будинків. У зв’язку із заміною зимової гуми на літню, на дорогах відбулось десятки ДТП.

5 травня. У Мексиці відбувся землетрус магнитудою 5.7, підземні поштовхи відчувались навіть в  столиці – Мехіко. По даним американського Геологічного товариства, центр землетрусу знаходився в 130 милях від Мехіко, на глубині 62 кілометрів.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Події тижня 4-10 квітня
  2. Події тижня з 25 по 30 квітня
  3. Події тижня 18-24 квітня
  4. Події тижня 11-17 квітня

1 комментарий: Події тижня з 1 по 8 травня

  • Carrieann:

    На мой взгляд, одна из лучших юридических компаний Киева.