9 травня на Червоній площі у Москві Росія продемонструвала свій потужний військовий потенціал. У параді з нагоди Дня перемоги, прийняло участь 20 тисяч військовослужбовців і більше 100 одиниць війкової техніки, у тому числі мобільні ракетні комплекси «Тополь-М», ракетні системи «Смерч» і зенітні системи «С-400». У Києві військового параду з нагоди Великої перемоги над Німеччиною не було.

9 травня День Перемоги на території України характеризувався провокаціями у Львові. Так, міліція не пустила представників Партії регіонів на Марсове поле. Тому люди змушені були піти на Холм Слави. На шляху до Холма Слави було відібрано і розтоптано вінок, який ген консул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі. Також у громадян, які йшли із Георгіївськими стрічками, їх зривали невідомі.

10 травня, покупець 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком» ТОВ «ЕСУ», повністю за них розрахувалась. Про це повідомила прес-служба Фонду державного майна України.

11 травня екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко переведений у медчастину Лук’янівського СІЗО у Києві. Нагадаємо, Ю.Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. 21 квітня Апеляційним судом Києва продовжено мірі присікання у вигляді перебування під вартою до 26 травня 2011 року по поданню Генеральної прокуратури.

Переведення у медичну частину пов’язане із погіршанням стану здоров’я Ю.Луценка, у зв’язку із тривалим голодуванням на знак протесту щодо незаконного тримання під вартою.

15 травня. Закінчився тиждень на позитивній ноті. У фіналі Євробачення Україна зайняла почесне четверте місце. Переможцями ж стали представники Азербайджану. Нагадаємо Україну на пісенному конкурсі представляла Міка Ньютон.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Події тижня з 1 по 8 травня
  2. Події тижня з 25 по 30 квітня
  3. Події тижня 4-10 квітня
  4. Події тижня 18-24 квітня
  5. Події тижня 11-17 квітня

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>