Я взяла споживчий кредит на купівлю телевізора який ми згодом продали, а гроші використали на відпустку, ми з чоловіком розводимось чи повинен він оплачувати кредит?

Договір, укладений одним із подружжя, створює обов’язки для другого з подружжя в разі, якщо його укладено в інтересах сім’ї, а одержане за цим договором майно фактично використане на задоволення потреб сім’ї.

Договір, укладений одним із подружжя, за яким майно використане не на потреби сім’ї, а на інші потреби, не створює обов’язків для іншого з подружжя (Див. постанову Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 19 червня 2013 р. у справі № 6-55цс13).

Отже, він повинен оплатити частину кредиту. Але зважте на те, що у процесі розгляду спору факт використання одержаного за договором на потреби сім’ї підлягає доказуванню зацікавленою стороною, тобто вами.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Чи припиняє розірвання шлюбу право спільної сумісної власності подружжя на майно, набуте за час шлюбу?

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>