Добрый день, летом текущего года планирую получить посылку из-за границы. Скажите, нужно ли мне будет заплатить налоги.

Доброго часу доби. Оскільки посилку Ви плануєте отримати влітку, а новий Митний кодекс України від 13.03.2012 № 4495-VI (надалі Митний кодекс) набирає чинності з 01.06.2012 року то і відповідь ми надаємо відповідно нових норм та правил.

Отже, у ч. 6 ст.. 374 Митного кодексу визначено, що товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 300 євро, що пересилаються (переміщуються) на митну територію України протягом однієї доби у міжнародних поштових відправленнях, експрес відправленнях, а також у несупроводжуваному багажу, від одного відправника на адресу одного одержувача, підлягають усному декларуванню на підставі товаросупровідних документів та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Фактурна вартість товару згідно з статтею 368 Митного кодексу це вартість, зазначена в документах роздрібної торгівлі (касові або товарні чеки, ярлики, тощо), які містять відомості щодо ціни (вартості) таких товарів. Окрім вартості самих товарів враховується також вартість їх страхування та перевезення (фрахту) до моменту перетинання ними митного кордону України. Той хто декларує товари, вправі довести достовірність відомостей, представлених для визначення їх фактурної вартості. Митні органи, у разі наявності доказів недостовірності заявленої фактурної вартості товарів, визначають їх вартість самостійно. Підставою для такого визначення є ціна на ідентичні або подібні (аналогічні) товари, відповідно до вимог Митного кодексу.

Щодо товарів, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 300 євро, але не перевищує еквівалент 10 000 євро, то такі товари підлягають письмовому декларуванню в порядку, що встановлений для громадян, та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 відсотків та податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України (20%). Базою оподаткування для таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 300 євро.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

 1. Захист прав споживачів Частина ІV (Право споживача на безпеку продукції (товарів, наслідки робіт))
 2. Юридичні послуги та послуги консультаційного характеру знову є об’єктом оподаткування податком на додану вартість
 3. Затверджено Порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування

3 комментария: Умови оподаткування товарів, що пересилаються (переміщуються) в Україну

 • Alex:

  Спасибо за консультацию. Впечатлило.

 • Vladik:

  Как обычно просто супер обьёмная статья и как всегда дочитал до конца

 • buhgalter911:

  Интересно даже для бухгалтера :))))

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>