Можливо комусь це здається диким, але автор цих рядків, сам будучі приватним підприємцем, неодноразово стикався із відмовою у прийманні декларації без візи інспектора.

У цьому випадку можна скористатись правом передбаченим п. 49.3 ст. 49  Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI  (далі ПКУ).

Відповідно до п. 49.3 ст. 49 гл. 2 ПКУ податкова декларація подається до податкової за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою повідомленням про вручення та описом про вкладення;

в) засобом електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку передбаченому законодавством.

Отже, податкову звітність можна надіслати по пошті. Головне виконати вимоги п. 49.5 ст. 49 ПКУ, а саме. У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного органу державної податкової служби не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, визначеного цією статтею.

До речі п. 49.8 ст. 49 ПКУ Прийняття податкової декларації є обов’язком органу державної податкової служби. Під час  прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Як отримати податкову знижку (вивчаємо податковий кодекс) частина ІІ
  2. Чи є обов‘язковим з 2011 року подання податкової звітності в електронному вигляді до органу ДПС?
  3. Роз’яснення податкового законодавства
  4. Обмеження на отримання податкової знижки (вивчаємо податковий кодекс) частина VII

Комментарии запрещены.