У період з 25 по 30 квітня, на наш погляд, найбільше писали та говорили про наступне.

26 квітня в Україні пройшли траурні міроприємства, присвячені 25-літтю із дня аварії на Чорнобильчкій АЕС.  Цього дня Д. Мєдвєдєв та В. Янукович прийняли участь в церемонії закладення першого каменя майбутнього пам’ятника ліквідаторам Чорнобильскої аварії. Але безперечно, найцікавішим є те, що на День Пам’яті не було запрошено президента Білорусії О. Лукашенко. Як з’ясувалось, це пов’язано із заявою президента Європейської комісії Жозе Мануела Баррозу про те, що його участь у саміті  по ядерній безпеці в Києві можлива тільки при відсутності на ньому президента Білорусії. Скоріш за все О. Лукашенко попав в опалу світової спільноти, можливо за небажання виставляти на приватизацію державні підприємства, які на відміну від Українських працюють ще з часів СРСР.

27 квітня відкриваючи засідання Уряду Прем’єр – міністр України М. Азаров заявив, що зростання цін на нафтопродукти і продовольчі товари є симптомами другої хвилі світової кризи.

«Експерти міжнародних фінансових організацій попереджали і попереджають про вірогідність другої хвилі світової кризи. Симптоми цього – стрімке зростання цін на нафту та нафтопродукти», — сказав  Прем’єр – міністр.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Події тижня 11-17 квітня
  2. Події тижня 18-24 квітня
  3. Події тижня 4-10 квітня

Комментарии запрещены.