Я взял кредит и мы купили квартиру, теперь мы разводимся и жена требует отдать ей квартиру. Неужели после развода я останусь ни с чем кроме долгов.

Не належить до спільної сумісної власності майно одного з подружжя, набуте особою до шлюбу; набуте за час шлюбу на підставі договору дарування або в порядку спадкування; набуте за час шлюбу, але за кошти, які належали одному з подружжя особисто; речі індивідуального користування, в тому числі коштовності, навіть якщо вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя; кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, що належала особі, а також як відшкодування завданої їй моральної шкоди; страхові суми, одержані за обов’язковим або добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески сплачувалися за рахунок коштів, що були особистою власністю кожного з них. Що стосується премії, нагороди, одержаних за особисті заслуги, суд може визнати за другим з подружжя право на їх частку, якщо буде встановлено, що він своїми діями сприяв її одержанню.

До складу майна, що підлягає поділу включається загальне майно подружжя, наявне у нього на час розгляду справи, та те, що знаходиться у третіх осіб. При поділі майна враховуються також борги подружжя та правовідносини за зобов’язаннями, що виникли в інтересах сім’ї (ч. 4 ст. 65 СК).

Отже, заспокойтесь.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Related posts:

  1. Які критерії розподілу платників податків на великі, середні та малі враховуються при поданні звітності?
  2. Особливості розподілу спільного майна подружжя
  3. Чи припиняє розірвання шлюбу право спільної сумісної власності подружжя на майно, набуте за час шлюбу?
  4. Який строк позовної давності до вимог про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя?
  5. Яке майно є особистою приватною власністю дружини, чоловіка

Комментарии запрещены.