чутки

Читать далее

Читать далее

Юридична компанія ТОВ КК Джі енд Кей партнерс ще не відома своєю благодійною та меценатською діяльністю. В останні роки компанія шукає нові форми благодійництва, розвиваючи цю сферу діяльності і залучаючи до неї своїх співробітників. Про нові ініціативи ми попросили розповісти керуючого партнера юридичної компанії Кобрина Сергія Борисовича.
Читать далее

Нещодавно знайшов цікаву статтю про щастя. Автор досить цікаво виклав свої думки, тому якщо хочете трохи відпочити раджу почитати.  Приємного перегляду. “Якщо не знаєш скільки ще необхідно зробити кроків аби отримати бажане.

На теперішній час в Україні відбувається активне реформування економіки в цілому, у тому числі системи державних закупівель. Механізм проведення процедур закупівель має бути одним із ключових елементів підвищення ефективності державної економічної політики та базуватися, зокрема, на засадах добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості, недискримінації учасників, об’єктивності та неупередженості оцінки тендерних пропозицій, а разом з цим запобігати проявам корупції у сфері державних закупівель. Читать далее

(Витяг з постанови Правління Національного банку України N 195 від 16.06.2011р.)

Проаналізувавши динаміку макроекономічних та монетарних показників у січні – травні 2011 року, прогнозні показники економічного та соціального розвитку України та грошово-кредитного ринку, Правління Національного банку України відзначає подальше покращення стану національної економіки.

У I кварталі 2011 року приріст реального ВВП до відповідного періоду минулого року становив 5,2%, що на 0,4 відсоткового пункту перевищило аналогічний показник I кварталу 2010 року. Обсяг виробництва промислової продукції в січні – квітні 2011 року збільшився порівняно з відповідним періодом 2010 року на 8,5%. Читать далее

Мабуть багато хто з нас запитував себе: «Що буде з Україною далі?». Та мало хто замислюється над тим, чим відрізняється Держава від господарського підприємства. На мою думку лише розмірами. Як ці питання пов’язані між собою? Дуже просто. Майже у всіх підприємств є стратегічні програми розвитку або бізнес плани чи програми розвитку, суть від цього не змінюється. Якщо визначена стратегія то і тактика вималюється.

Кожного дня ми чуємо про різні сценарії розвитку, критику уряду, обіцянки про краще життя. Але справжні реалії знаходяться майже на поверхні їх ні хто не ховає, але нажаль, майже ніхто і не читає. Хоча в них є відповідь на питання: «що буде із Україною у найближчі роки?».

Наприклад. Уряд обіцяв податкові канікули, зниження фіскального тиску. На перший погляд начебто виконав. Але лише на перший погляд. Хоча від Уряду у вирішенні цього питання мало, що залежало. По Меморандуму МВФ Україна отримує кредит лише за умови збільшення податкового тиску. Уряд збільшив, запровадивши новий екологічний податок. При цьому, знизивши фіскальний тиск на бізнес, поклавши обов’язок його сплати на кінцевого споживача тобто пересічних громадян. Читать далее

9 травня на Червоній площі у Москві Росія продемонструвала свій потужний військовий потенціал. У параді з нагоди Дня перемоги, прийняло участь 20 тисяч військовослужбовців і більше 100 одиниць війкової техніки, у тому числі мобільні ракетні комплекси «Тополь-М», ракетні системи «Смерч» і зенітні системи «С-400». У Києві військового параду з нагоди Великої перемоги над Німеччиною не було.

9 травня День Перемоги на території України характеризувався провокаціями у Львові. Так, міліція не пустила представників Партії регіонів на Марсове поле. Тому люди змушені були піти на Холм Слави. На шляху до Холма Слави було відібрано і розтоптано вінок, який ген консул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі. Також у громадян, які йшли із Георгіївськими стрічками, їх зривали невідомі. Читать далее

Найголовнішою подією цього періоду, можна визначити вбивство Уссами бен Ладена. Терориста №1 було вбито у результаті проведення спецоперації американського спецназу в ніч з 1 на 2 травня 2011 року на одному з курортів Пакистану. Тіло не було показано спільноті, у зв’язку із похованням його у морі.

1 травня. В ніч на перше травня у результаті бомбардувань Тріполі було вбито молодшого сина Муаммара Каддафи Сейф аль-Араб. Іноземні дипломати не виключають, що можливо під час бомбардування було поранено або вбито і самого Каддафі. Читать далее

Вранці 19 квітня рух FEMEN під час відкриття присвяченого Чорнобильській трагедії Міжнародного форуму у центрі Києва провели акцію «Бардак у Саркофаг». Дівчата агітували європейських чиновників не спілкуватись із «ураженою корупцією українською владою». Під час проведення акції дівчата із оголеними грудьми тримали над головою плакати із написами «Янукович гірший за радіацію» та «Бардак у Саркофаг». Мабуть Віктор Янукович мав рацію коли сказав, що по приході весни жінки в Україні починають роздягатись.