іноземцям

Скажыте будь-ласка яка мовою необхідно звертатись до суду? Читать далее

В зв’язку з тим, що до Національного банку України надходили численні заяви клієнтів банку щодо унеможливлення сплати на території України судового збору фізичними особами – іноземцями через вимоги банку заповнення у касових документах реквізиту “реєстраційний номер облікової картки платника податків”, НБУ зазначив наступне. Читать далее

Читать далее

Читать далее

Відповідно до частини четвертої статті 17, частини третьої статті 20, абзацу другого частини другої статті 24 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” Кабінет Міністрів України постановляє: Читать далее