кредити

Я взяла споживчий кредит на купівлю телевізора який ми згодом продали, а гроші використали на відпустку, ми з чоловіком розводимось чи повинен він оплачувати кредит? Читать далее

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань” від <02.10.2012 № 5405-VI Цивільний кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №№ 40-44, ст. 356) доповнено статтею 10571 такого змісту: Читать далее

Щодо Вашого питання про можливості не платити по кредиту, оскільки третейським судам не підвідомчі спори по кредитним договорам, пояснюємо наступне. Читать далее